Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar

brutalhacker
    brutalhacker
    Yönetici
    Yönetici

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 410
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/08/09
    Yaş Yaş : 34
    Lakap Lakap : BrutalHacker
    Nerden Nerden : Bilinmiyor , Araştırılıyor xD

Kişi sayfası
    Başarı Puanı:
    Müşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Left_bar_bleue100/100Müşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Empty_bar_bleue  (100/100)

Müşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Empty Müşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar

Mesaj tarafından brutalhacker Ptsi 27 Eyl. 2010, 10:49 pm

Müşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Telefonla-konusan-kadin-gen.hlarge

- Teknik Destek: Nasıl bir bilgisayarınız var?
    - Müşteri: Beyaz

- Teknik Destek: Ekranınızın solundaki 'Bilgisayarım' ikonunu tıklar mısınız?
    - Müşteri: Sizin solunuz muMüşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Virgul benim solum mu?

- Müşteri: Merhaba. Ben Aysu. Bilgisayarımdan çıktı alamıyorum. Her deneyişimde 'yazıcı bulunamıyor' diye bir uyarı yazısı çıkıyor. Yazıcıyı kaldırdım ekranın önüne koydumMüşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Virgul hala 'yazıcı bulunamıyor' diyor.
    - Teknik Destek: Müşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Nokta.

- Müşteri: Yazıcımdan renkli çıktı alamıyorum. Bir şeyi eksik mi yapıyorum acaba?
    - Teknik Destek: Yazıcınız renkli mi?
    - Müşteri: AaahMüşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Virgul afedersiniz yaMüşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Nokta.

- Teknik Destek: Şimdi ekranınızın üzerinde ne var hanımefendi?
    - Müşteri: Eşimin doğum günümde hediye ettiği ayıcık. Niye?

- Teknik Destek: Şifrenizi söylüyorum: küçük cMüşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Virgul büyük aMüşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Virgul küçük nMüşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Virgul 7
    - Müşteri: 7 büyük müMüşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Virgul küçük mü?

- Teknik Destek: Hangi anti- virüs programını kullanıyorsunuz efendim?
    - Müşteri: Windows
    - Teknik Destek: O anti- virüs programı değil efendim.
    - Müşteri: AfedersinizMüşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Virgul Internet Explorer'dı.

- Teknik Destek: Buyurun efendim?
    - Müşteri: Eee. İlk defa mail gönderiyorum da.
    - Teknik Destek: Tamam. Ben size yardım edeyim.
    - Müşteri: Adresteki 'a'yı yazdım daMüşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Virgul çevresine daireyi nasıl çizeceğim?

- Teknik Destek: Günaydın. Size nasıl yardımcı olabilirim?
    - Müşteri: Merhaba. Yazıcım çalışmıyor daMüşteri HizmetLeri'nde Fıkra Gibi DiyaLogLar Nokta.
    - Teknik Destek: Anladım. 'Başlat' tuşuna basar mısınız?
    - Müşteri: Bak dostum. Ben Bill Gates değilim. Bana öyle teknik konuşma!

Forum Saati Salı 21 Mayıs 2024, 12:53 am